Vandenreich PRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Görünmez imparatorluğa hoş geldiniz. v1.2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yol Ayrımı

2 posters
YazarMesaj
Urahara Kisuke
Karakura Sakini
Urahara Kisuke

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2014 10:41 pm

Urahara küçük marketinin önünde oturuyordu her zaman olduğu gibi.Soul Society'de devam etmekte olan olaylara rağmen her şey çok normalimş gibi devam ediyordu hayatına.Soul Society'den atılan bir shinigamiden de kimse merhamet etmesini bekleyemezdi zaten.Karşısında durmakta olan Fullbringer'ı görünce şapkasının altından gülümsedi ve kenarda durmakta olan bastonunu eline alıp ayağa kalktı.''İçeri gel Fuuma-San.''Dedi yüzündeki o sinsi gülümsemeyle.Fuuma ile beraber marketin tahta kapısından içeri geldiler.''Abini bulmak için burada olduğunu düşünüyorum.Ölmüş bile olabilir.Fakat şansımız varsa hala Hueco Mundo içerisindedir.Yolculuk oraya mı ?''Diye sordu Urahara sinsi bir şekilde gülümserken.
Kurama Fuma
Fullbringer
Fullbringer
Kurama Fuma

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Geri: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 12:57 pm

Fuma ne zaman abisinden bahsedilse yüzü düşer ve toplumdan uzaklaşırdı fakat Urahara bu sefer ona yardım etmek istiyordu.Olanlardan bir yıl geçtikten sonra bile Fuma hala kendisini hazır hissetmiyordu.Daha gözünü bile kullanmayı bilmiyordu.Hem neyin nesiydi bu göz onu bile daha kavrayamamıştı.Abisini ne kadar imkansız olsada kurtarmak istiyordu Fuma, ne de olsa kurtarmak istediği öz abisiydi.Bayağı bir düşündükten sonra Fuma Urahara'ya dönüp"Urahara ben gerçekçi bir insanım Hueco Mudo'ya arrancarlara ihanet etmiş olan abimi kurtarmak için gidersem orda bırak bir günü 1 saat bile dayanabileceğimi sanmıyorum"dedi.
Urahara Kisuke
Karakura Sakini
Urahara Kisuke

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Geri: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 1:38 pm

Urahara yeniden tahta bir kapıyı açtı ve merdivenlerden alt kata indi.Fuuma'nın kendisini peşinden takip ettiğini anlamak zor olmamıştı.Sadece ayak seslerini dinlemek yeterliydi.Kısa bir süre sonra hem boyut açmak için kullanılan hem de antreman salonu olan geniş bir sahaya vardılar.Urahara bastonunu havaya kaldırarak Fuuma'ya oturması gereken yeri işaret etti.''Geç Fuuma-san.Peki hala nedir o zaman benden isteğin ?''Dedi şapkasını düzeltirken yüzündeki o sinsi gülümsemeyle.
Kurama Fuma
Fullbringer
Fullbringer
Kurama Fuma

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Geri: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 2:44 pm

Fuma gerizekalı değildi Urahara'nın kendisini getirdiği yerin nere olduğunu hemen kavramıştı."Urahara sen bilgili birisin ve ikimizde biliyoruz ki gözlerim normal değil.Beni onlar Hueco Mundo'dan kurtardı."Fuma bu konuşmayı hiç sevmezdi aslında fakat abisinide kurtarmak istiyordu.Fuma yere oturdu ve"Artık vakti geldi, elden bişe gelmez"diye içinden geçirdi ardından ellerini gözlerine götürde ve lenslerini çıkardı.Gözleri simsiyah, göz bebekleride hafif kırımızı bir şekilde belirdi."Urahara bana bunları kullanmayı öğret!".
Urahara Kisuke
Karakura Sakini
Urahara Kisuke

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Geri: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 2:55 pm

Urahara yine şapkasını düzeltti ve birkaç adım ilerledi.Arkasından gelip omzuna tırmanan kara kedinin başını okşadı.''Benim ne olduğumu düşünüyorsun bilemiyorum Fuuma-san.Fakat bir Fullbringer'a fazla bir yardımda bulunamam.Bu yüzden seni Hueco Mundo'ya yollayacağım zaten.Orada seni kurtardığım bir arkadaşım bekliyor.''Dedi gülümseyerek.Ardından omzundaki kara kediyi yere bıraktı ve zıplayarak sahanın ortasında çakılı kalasın üzerine geçti.''Hazır mıyız ?''Dedi.
Kurama Fuma
Fullbringer
Fullbringer
Kurama Fuma

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Geri: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 3:13 pm

O kadar tutkulu konuştuktan sonra Urahara'nın bile gözleriyle alakalı bir şey bilmemesine hem sinirlenmiş hemde şaşırmıştı ama Urahara'nın ona yardım etmek istediğinin farkındaydı.Hueco Mundo'ya hala gitmek istemeyen Fuma başka bir yolun olmadığını fak etmişti.Artık yapıcak bişe kalmamıştı.Kendisini bu işe odakladı ve "Abi senin için geliyorum"diye içinden geçirdi.Urahara'nın yüzündeki tebessümü görünce oda gülmeye başladı."Ben hazırım kapıyı açmıyacak mısın?".
Urahara Kisuke
Karakura Sakini
Urahara Kisuke

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Geri: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 3:18 pm

Urahara yüksekten izledi gen Fuuma'yı.Ardından bir dizinin üzerine çöktü ve el mühürleri yapmaya başladı.Ardından garganta açmak için gereken mühür sözleri söyledi ve ellerini hızlıca yere vurdu.Havada devasa bir garganta oluştu bir anda.Gargantanın içinin görünüşü Fuuma'nın gözünü biraz korkutmuş gibiydi.Urahara konuşmaya başladı.''Fuuma-san.İçeriye girdiğinde dümdüz koşacaksın.Reiatsun sana bir yol çizecektir.Çıkışa ulaşana kadar koş sadece.''Dedi ve Fuuma'nın yanına indi.
Kurama Fuma
Fullbringer
Fullbringer
Kurama Fuma

Yol Ayrımı Empty
MesajKonu: Geri: Yol Ayrımı   Yol Ayrımı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2014 3:40 pm

Fuma hazırdı yavaş yavaş hızlanarak yürümeye başladı.Yapabileceğine emindi fakat daha önce hiç yapmadığı bir şeydi bu.Urahara'ya bunun tehlikeli olup olmiyacağını sorarak hem zaman kaybedemez hemde kendisini küçük düşüremezdi.Yürürken bir anda koşmaya başladı ardından gargantaya girdi.

Burası garip bir yerdi arkasına baktı Urahara oradaydı fakat burası binevi bir portaldı ama burası ne dünya ne Soul Society nede Hueco Mundo'ydu.garip bir yerdi burası.Hemen çıkmak istiyordu Fuma.

Yol Ayrımı
1 sayfadaki 1 sayfası